Kartal Acil Diş Hastanesi - Nöbetçi Dişçi
24 Saat Açık Diş Doktoru Tel: 0533 582 82 79

Oldukça güvenilir diş klinikleri arasında yer alıyor. Özellikle fazlasıyla deneyimli işlerinde çok başarılı olması ve aynı zamanda hastalarının memnuniyeti için titiz bir şekilde hizmet vermesi, müşterilerinin memnuniyetini kazandırmıştır.

A- 24 saat açık dişçi ile ağrısız diş çekimi
B- Kartal gece açık diş tedavisi kanal tedavisi
C- Acil dişçi telefon numarası
D- Nöbetçi diş hekimi kliniği protez onarımları
E- Cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi diş dolgusu tedavisi
F- Kartal bayram ve tatil günlerinde açık diş terapisi!

Referans olarak ise, bir çok ünlü futbolcuyu misafir eden firma, kurumsal bir şekilde hastalarına hizmet veriyor. Muayeneye gelmek isteyen kişiler ise, kendi araçlarını ve toplu taşıma araçlarını kullanarak gelebilirler. Ücretsiz bir şekilde muayene olduktan sonra, güvenilir bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

Yerimizin tercih edilmesinin bir çok nedeni bulunmaktadır. Bu nedenlerin başında ise, sürekli deneyimli personellerin kaliteli oluşudur. Alanımız da yüksek lisans ve ihtisas yapmış doktorlar, oldukça kaliteli hizmetler veriyorlar. Hem de bu hizmetleri uygun fiyatlarla halkın hizmetine sunuyorlar. Her kesime hitap eden pedodontistler, oldukça popüler ve güvenilir insanlardır. Diğer bir tercih nedeni ise, uygun ve ödeme kolaylığının olmasıdır. Peşin ödemelerde indirim uygulayan firma, kredi kartı ile ödeme yapmak isteyen hastalarına ise, uzun vadede ödeme seçenekleri sunuyor. Bu durum ise, hastaların oldukça hoşuna gidiyor. Bu sayede ödeme güçlüklerinden kurtulmuş oluyorlar.