Güngören Nöbetçi Dişçi - 24 Saat Açık
Acil Diş Hastanesi İletişim Tel: 0533 582 82 79

Kliniğimize gelmek isterseniz, şirketin sabit telefonlarını arayarak rahatlıkla randevu oluşturabilirsiniz. Müşteri temsilcisinin whatsapp numarası üzerinden de randevu oluşturmanız mümkün olmaktadır. Bunların dışında ise, elektronik posta ile firma yetkililerine ulaşabilir ve muayene saat ve tarihini belirleyebilirsiniz.

- Güngören 24 saat açık dişçi ile ağrısız diş çekimi
- Gece açık diş tedavisi kanal tedavisi
- Acil dişçi telefon numarası
- Nöbetçi diş hekimi kliniği protez onarımları
- Cumartesi ve pazar günü açık diş hastanesi diş dolgusu tedavisi
- Güngören bayram ve tatil günlerinde açık diş terapisi...!

Firmanın internet sitesine online giriş yaparak, hem firmanın vermiş olduğu hizmetler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, hem de geniş çaplı firmayı inceleyebilirsiniz. Referanslarını rahatlıkla görebilirsiniz. Kaliteden taviz vermeyen ve güvenilir diş tedavisi almak isterseniz, sizlere bu imkanları sunuyoruz.

Güngören Diş Hekimi Güvenilir midir?
Herkes güvenilir ve sağlam kliniklere giderek mutasyona uğramak isterler. Bu yüzden her yerde yaptırmak, hastaların memnuniyeti ile karşılanmamaktadır. Alanında uzman doktorları ile hastalarına geniş çaplı ve güvenilir tedavi hizmeti sunuyor. Bunun neden ise, firmanın oldukça güvenilir ve aynı zamanda ekonomik fiyatlarla diş tedavisi veriyor olmasıdır. Siz de güvenilir endodontist eline bakarak tedavi olmak isterseniz, özel kliniğimiz tam sizin istediğiniz kriterlere uygun şekilde hizmet veren kurumdur.